Soczewki dla kierowców

do jazdy nocnej i w trudnych warunkach pogodowych

 

Soczewki dla kierowców

do jazdy nocnej i w trudnych warunkach pogodowych

 

Jak działają soczewki okularowe dla kierowców?

Podczas prowadzenia samochodu nasze oczy pracują na najwyższych obrotach dlatego tak ważne jest zadbanie o komfort widzenia kierowcy w trakcie jazdy. Większość z nas codziennie korzysta z samochodu nie zdając sobie sprawy z tego jak ważne jest doskonałe widzenie, tym bardziej w złych warunkach pogodowych. Z myślą o kierowcach powstały soczewki zaprojektowane specjalnie do jazdy samochodem, które gwarantują przede wszystkim lepsze widzenie w nocy i w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowa powłoka antyrefleksyjna chroni oczy przed światłami samochodów jadących z naprzeciwka, jednocześnie redukując odblaski i uciążliwe olśnienia. Soczewki dedykowane kierowcom dostępne są w wersji jednoogniskowej lub progresywnej jak również barwionej oraz z polaryzacją. Należy pamiętać również o regularnym badaniu wzroku (przynajmniej raz na dwa lata), gdyż korzystając z okularów o nieaktualnych mocach korekcyjnych stanowimy potencjalne zagrożenie na drodze zarówno dla siebie jak i dla innych.

Jeżeli przekonałeś się, że soczewki dla kierowców to produkt dla Ciebie, umów się na wizytę w naszym salonie, gdzie wykonamy kompleksowe badanie wzroku, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wybierzemy odpowiednią wersję soczewek do jazdy samochodem specjalnie dla Ciebie!

Soczewki okularowe wraz z oprawą okularową stanowią wyrób medyczny wykonywany na zamówienie – używaj go zgodnie z załączoną instrukcją lub etykietą.”