Najwyższa jakość w parze z wygodą

Soczewki dla dzieci

Okulary korekcyjne dla dzieci muszą być nie tylko odporne na uszkodzenia i wytrzymałe podczas uprawiania sportu, ale przede wszystkim lekkie, elastyczne i wygodne. Jednak najważniejsze jest, aby dzieci z problemami ze wzrokiem nosiły okulary z najlepszej jakości soczewkami korekcyjnymi, zapewniającymi doskonałe widzenie podczas codziennych czynności.

Okulary korekcyjne dla dzieci

Regularne badania należy rozpocząć już wieku 3 lat, jednak bardzo ważna jest wizyta u okulisty dziecięcego tuż przed pójściem do pierwszej klasy, gdyż niedokorygowany wzrok u dziecka może być przyczyną częstych bólów głowy czy problemów z nauką. Jeżeli Twoje dziecko ma zdiagnozowaną wadę wzroku pamiętaj, aby kupując nowe okulary zwrócić szczególną uwagę nie tylko na oprawki lecz przede wszystkim na bardzo dobre jakościowo i bezpieczne soczewki okularowe. Dodatkowe zabezpieczenie soczewek powłoką antyrefleksyjną uchroni je przed szybkim zarysowaniem jak również podniesie komfort widzenia szczególnie w trakcie czytania przy sztucznym świetle lub podczas korzystania z urządzeń cyfrowych takich jak smartfon czy tablet. Pamiętajmy również iż oczy dziecka są szczególnie narażone na szkodliwe promieniowanie słoneczne dlatego nie zapominajmy o korekcyjnych okularach przeciwsłonecznych z filtrami UV lub oprawach okularowych z nakładkami przeciwsłonecznymi, które idealnie sprawdzą się w przypadku naszych małych klientów.

Soczewki okularowe wraz z oprawą okularową stanowią wyrób medyczny wykonywany na zamówienie – używaj go zgodnie z załączoną instrukcją lub etykietą.”

Soczewki z powłoką antyreflekcyjną

idealna przejrzystość w każdej sytuacji