Doświadczenie. Jakość. Profesjonalizm.

Od ponad 30 lat łączymy profesjonalizm i doświadczenie, aby dostarczać naszym Klientom najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie optyki okularowej, badania wzroku oraz optymalnego doboru okularów korekcyjnych. Łączymy tradycję z nowoczesnością poprzez nieustanne rozwijanie naszej oferty o najnowsze rozwiązania technologiczne dotyczące zarówno szkieł okularowych jak i opraw okularowych, w tym limitowanych serii najbardziej ekskluzywnych, światowych marek designerskich. Dzięki łączeniu wiedzy z zakresu medycyny, sztuki oraz rzemiosła jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom 100 % zadowolenia z zakupu.
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07
optyk janachowski plac wolnosci 2 Poznań 07

Historia

Historia Zakładu Optycznego R.A.M Janachowscy zaczęła się w 1991 roku. Przez lata istnienia na rynku zakład ewoluował, stając się jednym z najlepszych punktów optycznych w Poznaniu. Od początku prowadzenia działalności właścicielom przyświecał cel stworzenia miejsca, w którym w sposób skuteczny łączy się wiedza z zakresu medycyny, sztuki i rzemiosła. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowego zakładu optycznego, który skutecznie wpisał się w świadomość Poznaniaków. Od prawie 30 lat wykonano ponad 200 000 okularów, a zadowoleni klienci ciągle wracają, nawet spoza granic Polski. Priorytetem zakładu optycznego jest uczciwość, jakość oraz ciągłe doskonalenie aby dostarczać klientom najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie optyki okularowej.

Markowe okulary

Lata istnienia na rynku pozwoliły nam także na doskonalenie i poszerzanie oferty. Na miejscu posiadamy ponad 2000 najnowszych, gotowych do przymierzenia opraw. Przynależymy do grona Luxury Ambassador, co pozwala nam sprzedawać oprawki najbardziej luksusowych marek (m. in. Bulgari, Prada, Chanel, Armani, Dior, Silhouette, Gucci, Persol, Tom Ford, Versace, Yves Saint Laurent). Jako jeden z 30 salonów optycznych w Polsce posiadamy autoryzację marki Chanel, co pozwala nam zaoferować klientom najnowsze, limitowane kolekcje Chanel Prestige. Modele z tych kolekcji to najbardziej wyselekcjonowane oprawy, wykonane z największą dbałością o szczegóły i pełne detali charakterystycznych dla tej marki.

Co nas wyróżnia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować 100% zadowolenia z zakupu okularów. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie i poświęcamy mu dokładnie tyle czasu ile od nas oczekuje. W razie potrzeby możemy wykonać dla niego okulary w ciągu godziny. Wykształcona kadra, precyzyjny sprzęt pomiarowy oraz własne laboratorium warsztatowe pozwala zapewnić najwyższą jakość wykonywanych okularów. W naszych okularach montujemy soczewki jedynie najlepszych producentów (ZEISS, HOYA), oraz zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów, oferując nietypowe usługi optyczne takie jak: korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, przeszlify soczewek własnych do nowej oprawy oraz inne.