OPTYK JANACHOWSKI

Od prawie 30 lat doskonalimy swoje usługi aby dostarczać naszym klientom
najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie optyki okularowej.

 

Doświadczenie

Pomaga nam unikać błędów i dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania w badaniu i doborze odpowiednich szkieł i oprawek.

 

Jakość

Zarówno jakość okularów, jak i samej obsługi poprzez indywidualne podejście i poświęcenie każdemu klientowi czasu niezbędnego do podjęcia właściwej decyzji.

 

Profesjonalizm

W badaniu dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze oraz obsłudze znającej najnowsze trendy i metody doboru oprawek.

Na badanie wzroku wykonane w naszych gabinetach udzielamy 100% gwarancji

 

 

[logooos columns=”5″ backgroundcolor=”transparent” layout=”slider” category=”-1″ orderby=”title” order=”ASC” marginbetweenitems=”15px” tooltip=”disabled” responsive=”enabled” grayscale=”disabled” border=”disabled” borderradius=”logooos_no_radius” autoplay=”true” scrollduration=”1000″ pauseduration=”6000″ buttonsbordercolor=”#DCDCDC” buttonsbgcolor=”#FFFFFF” buttonsarrowscolor=”lightgray” hovereffect=”effect4″]

 

Markowe okulary

Lata istnienia na rynku pozwoliły nam także na doskonalenie i poszerzanie oferty. Na miejscu posiadamy ponad 2000 najnowszych, gotowych do przymierzenia opraw. Przynależymy do grona Luxury Ambassador, co pozwala nam sprzedawać oprawki najbardziej luksusowych marek (m. in. Bulgari, Prada, Chanel, Armani, Dior, Silhouette, Gucci, Persol, Tom Ford, Versace, Yves Saint Laurent). Jako jeden z 30 salonów optycznych w Polsce posiadamy autoryzację marki Chanel, co pozwala nam zaoferować klientom najnowsze, limitowane kolekcje Chanel Prestige. Modele z tych kolekcji to najbardziej wyselekcjonowane oprawy, wykonane z największą dbałością o szczegóły i pełne detali charakterystycznych dla tej marki.

Co nas wyróżnia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować 100% zadowolenia z zakupu okularów. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie i poświęcamy mu dokładnie tyle czasu ile od nas oczekuje. W razie potrzeby możemy wykonać dla niego okulary w ciągu godziny. Wykształcona kadra, precyzyjny sprzęt pomiarowy oraz własne laboratorium warsztatowe pozwala zapewnić najwyższą jakość wykonywanych okularów. W naszych okularach montujemy soczewki jedynie najlepszych producentów (ZEISS, HOYA), oraz zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów, oferując nietypowe usługi optyczne takie jak: korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, przeszlify soczewek własnych do nowej oprawy oraz inne.

Historia

Historia Zakładu Optycznego R.A.M Janachowscy zaczęła się w 1991 roku. Przez lata istnienia na rynku zakład ewoluował, stając się jednym z najlepszych punktów optycznych w Poznaniu. Od początku prowadzenia działalności właścicielom przyświecał cel stworzenia miejsca, w którym w sposób skuteczny łączy się wiedza z zakresu medycyny, sztuki i rzemiosła. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowego zakładu optycznego, który skutecznie wpisał się w świadomość Poznaniaków. Od prawie 30 lat wykonano ponad 200 000 okularów, a zadowoleni klienci ciągle wracają, nawet spoza granic Polski. Priorytetem zakładu optycznego jest uczciwość, jakość oraz ciągłe doskonalenie aby dostarczać klientom najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie optyki okularowej.

NASZE SALONY

Przyjdź i przekonaj się, że badanie wzroku, konsultacje okulistyczne oraz wybór odpowiednich oprawek
może przebiegać nie tylko w fachowy, ale również sprawny sposób.

 

Salon firmowy

Plac Wolności 2, 61-738 Poznań

Tel./Fax: +48 61 853 25 73
Email: kontakt@optykpoznan.pl

Godziny otwarcia
PN-PT 10:00-18:30
SOB 10:00-14:00

Gabinet okulistyczny
PN-PT 10:00-18:00
SOB 10:00-14:00

Salon Wągrowiec

Kolejowa 18, 62-100 Wągrowiec

Tel./Fax: +48 67 268 88 88
Email: wagrowiec@optykpoznan.pl

Godziny otwarcia
PN-PT 9:00-17:00
SOB 10.00-13.00

Gabinet okulistyczny
PN, WT, CZ, PT 9:00-17:00
ŚR 11.00-17.00
SOB NIECZYNNY