korekcyjna ochrona przeciwsłoneczna

SOCZEWKI BARWIONE

Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne to to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających wadę wzroku. Szeroka gama dostępnych na rynku barwień pozwala dopasować odcień soczewek korekcyjnych do oryginalnego koloru szkieł w okularach przeciwsłonecznych, a dodatkowe filtry UVA i UVB ochronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Co warto wiedzieć o soczewkach korekcyjnych barwionych?

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny dodatek do letnich stylizacji lecz przede wszystkim ochrona oczu przed szkodliwym  promieniowaniem. Odpowiedni wybór koloru barwienia oraz stopnia zaciemnienia soczewek przeciwsłonecznych zapewni ostre widzenie nawet w oślepiającym świetle. Wszystkie soczewki korekcyjne barwione posiadają filtry UVA i UVB, mogą być dodatkowo pokryte powłoką lustrzaną w najmodniejszych kolorach, a powłoka antyrefleksyjna nałożona od wewnętrznej strony soczewki dodatkowo zredukuje odblaski i podniesie komfort widzenia. Istnieje możliwość zamówienia szkieł korekcyjnych barwionych z polaryzacją, które doskonale sprawdzą się zarówno dla zawodowych kierowców jak i osób uprawiających sporty wodne czy zimowe. W naszej ofercie posiadamy również inteligentne soczewki przeciwsłoneczne reagujące na zmianę światła słonecznego, będące połączeniem soczewek korekcyjnych barwionych z fotochromem.

Jeżeli marzysz o okularach przeciwsłonecznych z Twoimi mocami korekcyjnymi umów się na wizytę w naszym salonie, gdzie wykonamy kompleksowe badanie wzroku, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wykonamy korekcyjne okulary przeciwsłoneczne specjalnie dla Ciebie!

Soczewki okularowe wraz z oprawą okularową stanowią wyrób medyczny wykonywany na zamówienie – używaj go zgodnie z załączoną instrukcją lub etykietą.”

 

Soczewki korekcyjne barwione

 idealne rozwiązanie na słoneczne dni