Usługi

USŁUGI

Nasze usługi obejmują następujące czynności:

 
 

Badanie wzroku

Wykonywane przez naszych specjalistów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego, pozwalające na precyzyjne określenie wartości korekcji wzroku zarówno w przypadku okularów jaki i soczewek kontaktowych. Na badanie wykonane w naszych gabinetach przez naszych specjalistów udzielamy 100% gwarancji.

badanie-wzroku
badanie-wzroku
 
 

Dobór oprawy okularowej

Obejmuje optymalny dobór oprawy korekcyjnej w zależności od kilku czynników takich jak estetyka wyglądu, maksymalny komfort użytkowania, możliwość precyzyjnego i prawidłowego ustawienia soczewek w oprawie.

 
 

Dobór rodzaju szkieł okularowych

Obejmuje optymalny dobór szkieł okularowych w zależności od wymaganej korekcji wzroku i preferowanych przez klienta wymagań dotyczących codziennego użytkowania, z uwzględnieniem korzystnego stosunku jakości do ceny. Stosowany przez nas najnowocześniejszy system videocentracji visuReal® firmy HOYA gwarantuje dokładność pomiarów niezbędnych do prawidłowego wykonania okularów.

badanie-wzroku
badanie-wzroku
 
 

Usługi nietypowe

Dzięki własnej pracowni warsztatowej od ponad 20 lat wykonujemy bardzo trudne i skomplikowane usługi, niedostępne w zdecydowanej większości zakładów optycznych, takie jak przeszlif szkieł własnych do nowej oprawy, naprawa uszkodzonych okularów, nietypowe wiercenia w soczewkach i wiele innych.

 
 

Serwis i gwarancja

Zapewniamy bezpłatny serwis okularów zakupionych w naszych salonach, który obejmuje wymianę nosków, regulację zauszników, drobne naprawy oraz czyszczenie okularów. Dodatkowo udzielamy pełnej gwarancji na wszystkie szkła korekcyjne oraz oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne zakupione w naszych sklepach.

gwarancja-jakosci