Aktualności

Słoneczna Promocja

SZKŁA KOREKCYJNE PRZECIWSŁONECZNE O WARTOŚCI 250.00 ZŁ TERAZ ZA JEDYNE 1 ZŁ !!!
 
 
REGULAMIN PROMOCJI:
 
 
1. Przy zakupie kompletnych okularów progresywnych ( nowa oprawa okularowa w cenie regularnej oraz para soczewek progresywnych ) klient otrzymuje parę soczewek korekcyjnych barwionych do dali firmy HOYA w indeksie 1.5 z utwardzeniem za 1zł ( w zakresie RX LAB POLSKA ) .

2. Promocja dotyczy zakupu szkieł progresywnych firmy HOYA:
LifeStyle 3i , Hoyalux id MyStyle, EnRoute Pro w indeksach 1.5 , 1.53 , 1.6 , 1.67 , 1.74 w wersji białej i fotochromowej
oraz szkieł progresywnych firmy ZEISS:
Precision Plus , Precision Superb , Indywidual 2 , Drive Safe w indeksach 1.5 , 1.6 , 1.67, 1.74 w wersji białej i fotochromowej .

3. Warunkiem otrzymania barwionych szkieł korekcyjnych do dali za 1zł jest dokonanie zakupu w naszych salonach optycznych nowej oprawy okularowej w cenie regularnej .

4. Promocja nie dotyczy opraw przecenionych, a także oprawy własnej klienta .

5. Barwione szkła korekcyjne za 1zł może otrzymać inna osoba wskazana przez klienta kupującego kompletne okulary korekcyjne .

6. W ramach promocji klientowi przysługuje bezpłatne badanie wzroku w naszych gabinetach , na które udzielamy 100% gwarancji .

7. Promocja obowiązuje w naszych salonach optycznych w Poznaniu przy Placu Wolności 2 oraz w Wągrowcu przy ul. Kolejowej 18 .

8. Czas trwania promocji do dnia 30.06.2018.

Powrót do listy wpisów